Макск

Швейне підприємство «Макс К» успішно працює на ринку пошиття спецодягу, медичного одягу, рекламного одягу вже 14 років. Для підприємства такого роду, це дуже хороший термін, за який відбулося становлення колективу, уніфікація процесу пошиття одягу, комплектація виробничих потужностей сучасним, професійним обладнанням, оптимізація менеджменту і т.п.

Іншими словами, на сьогоднішньому етапі нашого розвитку, ми готові запропонувати Вам весь спектр послуг з пошиття одягу самого різного призначення. Це і спецодяг, рекламний одяг, професійний, в тому числі медичний одяг. За успішні 14 років роботи, нам надали довіру безліч великих компаній. Досить велике число фірм, яким не байдужа іміджева складова підприємства, зручність і практичність спецодягу, в якій працюють люди, скористалося нашими послугами, і жоден з Замовників не залишив його негативно.

Крім того, спецодяг може бути зручним, практичним, на ньому може відображатися логотип компанії, він повністю відображає фірмовий стиль підприємства. Ми практикуємо саме такий підхід до розробки та виробництва спецодягу. Ми дорожимо кожним Замовником, і підходимо до кожного клієнта індивідуально. Одяг розробляються нами з урахуванням всіх Ваших побажань. Замовники можуть висловлювати свої побажання що до матеріалу, кольору тканини та крою спецодягу. А постійні наші клієнти користуються особливими умовами обслуговування, до числа яких входять різноманітні знижки і можливість відстрочення платежу. Наша компанія бере активну участь у виставках, тендерах і рекламних акціях.